Marketingová konzultace – vaše cesta k vyšším ziskům

24/04/2018

Marketingová konzultace je cesta, jak zlepšit propagaci své firmy, a tím dosáhnout lepších zisků. Cílem je sestavit soubor doporučení, jak vhodně propagovat reklamu a které komunikační kanály využít.

 

Jak probíhá marketingová konzultace s námi

Jako první bod se setkáme a formou rozhovorů zjistíme, jaké jsou vaše cíle, jak aktuálně využíváte reklamu a jak vám funguje. Získáme informace o vaší společnosti a o tom jaká je, jaké má výhody pro klienty a jak fungují základní procesy. Analyzujeme, kdo je váš zákazník, jaké má zájmy, kolik má peněz i co vyhledává na internetu, což nám pomůže určit cílovou skupinu zákazníků, na které je nejlepší se při sestavení marketingového plánu zaměřit. Na základě těchto informací budeme schopni vyhodnotit, na jaké hlavní výhody cílit, co sdělovat potenciálním zákazníkům a jak zákazníky dostat na vaši stranu.

V další fázi se zaměříme přímo na konkrétní produkty a služby. Co je stavební kámen vaší společnosti? O co je mezi zákazníky největší zájem? Jaký produkt není vidět a je třeba jej více propagovat? Jaké jsou výhody jednotlivých produktů a služeb. To vše a mnohé další nám pomůže zodpovědět marketingová konzultace.

Poté, co získáme tyto důležité informace a dozvíme se dost o vás, vašich produktech i zákaznících, začneme pracovat na positioningu vaší společnosti. Positioning je důležitá součást marketingové strategie, jejímž cílem je odlišení firmy od konkurence a informování zákazníka s ohledem na to, aby si značku zapamatoval a pozitivně zafixoval. Získáte od nás komplexní dokument, na jehož základě se následně vytváří marketingový mix.

Doporučíme vám, jakým způsobem se zaměřit na vaši cílovou skupinu, kde a jak oslovit osoby, které bude váš produkt či služba zajímat.

Závěrečnou fází je domluvení dalších marketingových konzultací a kontroly marketingového plánu. Další konzultace nejsou povinné, ale mnoho našich klientů je využívá a chválí si je, protože jsme schopni přinášet nové návrhy a reklamu a marketing vylepšovat ku prospěchu značky.

 

Proč si objednat marketingovou konzultaci od nás?

Jsme specialisté v oboru, máme mnoho zkušeností s propagací různých typů produktů i služeb a sestavením marketingových plánů pro firmy s rozličným zaměřením.

Objednáním marketingové konzultace od nás získáte doporučení pro zlepšení online propagace a dostanete od nás tištěné výstupy, které můžete dále použít pro rozvíjení marketingu značky.

V případě vašeho zájmu jsme schopni navržená řešení realizovat, nemusíte tedy objednávat různé společnosti na konzultaci s analýzou marketingu a na samotnou realizaci řešení.

 

Pro koho je marketingová konzultace vhodná?

Marketingová konzultace se hodí pro začínající společnosti, které jsou na trhu nové a potřebují pomoci s navržením vhodné reklamy a propagace.

Naše služby určitě využijete i v případě, že vám stávající řešení marketingu nevyhovuje a nepřináší očekávané výsledky. V rámci marketingové konzultace jej zanalyzujeme a doporučíme změny pro maximalizaci efektu.

Konzultace se hodí i v případě, že vaše reklama funguje a přináší očekávané výsledky, ale chcete ji ještě více vylepšit, získat nové zákazníky a zvýšit tak zisk.

 

Chcete si marketing řídit výhradně sami, ale přesto si s tím nevíte rady? Jste malá firma a na propagaci máte málo prostředků? Využijte naše marketingové školení, kde se dozvíte základy a budete schopni s navrhnout strategii či spravovat reklamu na sociálních sítích sami.

news

Leave a Reply

Vyzkoušejte naše služby: