Konzultace internetového marketingu

23/04/2018

Máte ve firmě člověka nebo dokonce celý tým, který se stará o online marketing? Nedaří se vám zacílit na ty správné zákazníky? Nebo to děláte dobře, ale chcete vědět, jak internetový marketing dělat ještě líp? V tom případě je pro vás ideální naše konzultace internetového marketingu!

V rámci konzultace vám můžeme doporučit, co v aktuálním online marketingovém mixu změnit, ale zároveň vám rádi navrhneme strategii v případě, že do světa internetového marketingu vaše firma teprve vstupuje. Můžeme se také domluvit na školení internetového marketingu nebo třeba Facebook marketingu. Zde Vám předáme naše znalosti a zkušenosti z prostředí internetové propagace a vy je poté budete moct aplikovat na svoji firmu či produkt.

Co konzultace internetového marketingu přinese vaší firmě?

V rámci konzultace zanalyzujeme stávající online marketing vaší fírmy a poradíme vám, jak je optimalizovat a lépe využít ve svůj prospěch.

Zanalyzujeme pro vás webové stránky a jejich optimalizaci. Podíváme se na to, zda jsou srozumitelné pro zákazníky i pro vyhledávače. Poradíváme vám s nastavením PPC reklamy, ale také s marketingem na sociálních sítích.

Doporučíme vhodné využití microsites pro podporu vaší značky nebo produkty, případně pro vás tyto podpůrné stránky navrhneme a realizujeme.

V rámci konzultace internetového marketingu vám rádi poradíme jak připravit a využít bannerovou reklamu tak, aby si vás lidi zapamatovali a nakoupili u vás, ne u konkurence.

Součástí konzultace internetového marketingu je analýza stávajícího řešení

Aby naše rady nebyly obecné a zbytečné, vyhodnotíme, jak si aktuálně stojíte s online marketingem. Podíváme se na analýzu vhodných klíčových slov. Zjistíme, jaká slova zákaznící vyhledávají a co je zajímá ve spojení s vaší firmou nebo zbožím či službou, které prodáváte. Poradíme vám, na jaká klíčová slova se zaměřit.

Pomůžeme vám se SEO – tedy optimalizací vašeho webu pro vyhledáváče. V rámci toho zanalyzujeme případná rizika a chyby a poradíme vám, jak vylepšit vaše webové stránky a jak je propagovat, aby se zobrazovaly výše ve výsledcích vyhledávání.

Zanalyzujeme také kvalitu linkbuildingu a poradíme vám, jak zlepšit kvalitu a množství zpětných odkazů, které vedou na vaše stránky.

Jsme schopni pro vás v rámci konzultace internetového marketingu zanalyzovat kvalitu nastavení PPC reklam na AdWords i Skliku a poradit, jak nastavení zlepšit a tím maximalizovat efekt, který vám reklama přináší.

Proč si objednat konzultaci pokud současné řešení funguje?

Konzultace internetového marketingu je pro vás vhodná i přesto, že na váš web chodí dostatek zákazníků a reklama vám přináší nové návštěvníky. Vždy je prostor pro optimalizaci a zlepšení výsledků, které vám internetový marketing přinese. Objednáním konzultace od nás získáte názor osoby, která nepracuje ve vaší společnosti a tím budete mít k dispozici pohled zvenčí. Společně tak jistě navrhneme taková zlepšení, která pro vás budou efektivní a použitelná v praxi.

Pokud chcete poradit také s positioningem firmy a sestavením vhodného marketingového mixu, využijte naše školení marketingu nebo konzultaci marketingu.

news

Leave a Reply

Vyzkoušejte naše služby: