Školení Facebook marketingu

23/04/2018

Žijeme v době sociálních sítí, z nichž je v České republice nejvíce využívaný Facebook. Facebook marketing se tak stal nedílnou součístí propagace značek, produktů a firem a zároveň možností přímé komunikace se zákazníky.

Na Facebooku miliony Čechů tráví hodiny denně, je to tedy ideální prostor pro zviditelnění značky a zvýšení počtů prodejů.

Toho docílíte buď najmutím reklamní agentury a svěřením správy vaší Facebookové stránky a kampaně výhradně do jejích rukou nebo tím, že si Facebook marketingovou kampaň budete sami spravovat. Aby byla kampaň maximálně efektivní, je třeba dodržet několik zásad a případnou Facebookovou reklamu správně zacílit a nastavit. Ptáte se jak na to? S tím vám poradíme na našem Facebook školení, kde vám řekneme, jak spravovat firemní stránky a nastavit reklamu, a využít tak Facebook ve svůj prospěch.

Proč je pro firmy důležité být na Facebooku?

Odpověď na tuto otázku je jednoduchá. Je to aktuálně nejpoužívanější sociální síť v ČR, a tím se stává důležitým komunikačním a marketingovým kanálem firem i zákazníků.

Prostřednictvím Facebook reklamy se o vás dozví více lidí, zároveň vám tato sociální síť umožní být se svými zákazníky v dennodenním kontaktu prostřednictvím komentářů a příspěvků – statusů i fotografií. Zákazníci vám zároveň mohou napsat přímo do zpráv a zeptat se vás na to, co je zajímá a co potřebují vědět před zakoupením vašeho produktu nebo služby.

Na Facebooku můžete zviditelnit svoji značku prostřednictvím placené reklamy nebo publikováním sponzorovaných příspěvků. Zároveň získáte důležité demografické údaje o lidech, kteří čtou vaše příspěvky a interagují s nimi. Díky tomu budete moct lépe stanovit svoji cílovou skupinu a zaměřit reklamní kampaň primárně na ni, a to nejen na Facebooku.

Proč jít na školení Facebook marketingu?

Díky tomuto školení si zvládnete Facebookové kampaně spravovat sami bez nutnosti najímat reklamní agentury, které to udělají za vás.

Tak ušetříte peníze a všechny finance, které byste jinak platili reklamní agentuře, budete moct investovat přímo do Facebook reklamy, a tím zvýšit její dosah a efekt. Školení Facebook marketingu je vhodné pro začátečníky i pokročilé.

Ještě sociální sítě vůbec nepoužíváte k propagaci svého výrobku nebo společnosti? Máte už firemní stránky na sociálních sítích, ale máte pocit, že je nevyužíváte naplno? Potřebujete poradit jak určit vhodnou cílovou skupinu a nastavit reklamní kampaň? Nevíte jak vyhodnotit výsledky, které vám stávající kampaně přináší? V tom případě je pro vás naše školení vhodné a vše se na něm dozvíte, takže poté budete schopni kampaň i firemní stránky spravovat sami.

Jak Facebook školení probíhá?

Velkou výhodou Facebook školení je to, že přijedeme my za vámi. Ušetříte tak náklady na dopravu a navíc školení proběhne ve vašich prostorách, na které jste zvyklí. Školení se může zúčastnit jeden zaměstnanec, ale také skupina více lidí, je jen na vás, jak velké školení bude. Domluvit se můžeme telefonicky nebo osobně, neváhejte nás kontaktovat.

V případě vašeho zájmu vám rádi poradíme také s komplexní marketingovou strategií nebo tvorbou a umístěním reklamních banerů. Marketingová strategie a prezentace firmy úzce souvisí se samotným Facebook marketingem, protože je důležité, aby komunikace společnosti všemi kanály (telefonicky, osobně, sociální sítě,…) byla konzistentní.

news

Leave a Reply

Vyzkoušejte naše služby: